Firma Svět dalekohledů s.r.o. je provozovatelem specializovaného velkoobchodu a maloobchodu s dalekohledy, termovizemi, noktovizory, mikroskopy a dálkoměry renomovaných značek firem BRESSER, NIKON, SWAROVSKI OPTIK, OPTICRON, HIKMICRO, PARD, THERMTEC a SENOPEX. Všechny nabízené produkty dovážíme přímo od výrobce. Naše firma je postavena na dlouholetých zkušenostech v oblasti distribuce optických přístrojů jmenovaných značek. Se všemi produkty, které nabízíme, máme osobní zkušenosti, proto Vám při výběru dalekohledu ochotně a odborně poradíme.

V našem sortimentu naleznete širokou paletu binokulárních, monokulárních (pozorovacích) a hvězdářských dalekohledů německé značky BRESSER, která má za sebou již 50ti letou historii ve výrobě optiky. V této paletě naleznete mimo jiné dalekohledy lovecké, turistické, pozorovací, dalekohledy s transfokátorem (měnitelným zvětšením), modely určené pro jachting či noktovizory (noční vidění). Součástí nabídky této značky je též široká škála mikroskopů a příslušenství.

Osobně Vám poradíme s výběrem dalekohledu v naší prezentační prodejně na adrese: Senovážné náměstí 248/2, České Budějovice, kde v sídle firmy přivítáme i velkoobchodní zákazníky. Špičkovou optiku renomovaných výrobců dodávanou Světem dalekohledů s.r.o. seženete ve více než šedesáti specializovaných obchodech po celém území České republiky. V případě zájmu Vás rádi budeme informovat, kde nejblíže Vašeho bydliště si můžete osobně vyzkoušet a případně zakoupit výrobky z našeho bohatého sortimentu.

Neváhejte a vstupte do SVĚTA DALEKOHLEDŮ protože s námi je vše blíže!!!

otevírací doba prodejny: Pracovní dny: 8:00 - 12:00 / 13:30 - 17:00
sobota, neděle, státní svátky: Zavřeno
email: info@svetdalekohledu.cz
telefon: +420 383 839 955
zobrazit kontakty