GoPay je největším poskytovatelem online plateb českého původu a patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě. Ročním objem zprostředkovaných plateb se pohybuje v miliardách Kč. V současnosti používá platební bránu GoPay přes 6 tisíc obchodníků v Čechách i na Slovensku. Mezi největší klienty GoPay patří e-shopy, mobilní operátoři, poskytovatelé satelitní televize, či prodejci vstupenek nebo jízdenek. Na činnost GoPay dohlíží Česká národní banka a GoPay je držitelem licence České národní banky pro vydávání elektronických pe­něz.

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému GoPay. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.

Zapojené banky

Jak na to?

Zvolte si v košíku mezi způsoby platby svoji banku. V dalším kroku vás přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví. Po přihlášení se vám ukáže předvyplněný platební příkaz, který jen potvrdíte. Platba za vaši objednávku bude během několika minut připsána na náš účet.  

Je dobré vědět

V pracovní dny bude vaše platba připsána do 15 minut. V ostatní dny budou peníze na náš účet připsány následující pracovní den. K využití platebního systému GoPay je potřeba mít aktivní internetové bankovnictví. Při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas).
otevírací doba prodejny: Pracovní dny: 8:00 - 12:00 / 13:30 - 17:00
sobota, neděle, státní svátky: Zavřeno
email: info@svetdalekohledu.cz
telefon: +420 383 839 955
zobrazit kontakty