Bresser Condor 8x56 URC

kod zboží: 18-20857
Inovovaný model Condor v novém designu s vylepšenou optikou. Díky zdokonaleným vrstvám  Ultimate Reflection Coating mají nyní Condory vyšší prostupnost světla  a poskytují ostrý a kontrastní obraz i za šera.
Zobrazit celý popis

Skladem 2 kusy, již od 27.2 u Vás.

6 990 Kč

- +

Popis produktu

Bresser navazuje na řadou let ověřené modely Condor a přináší inovované dalekohledy Condor URC s vylepšenou optikou a ve zcela novém designu s velmi dobrým poměrem kvalita/cena. Zejména díky novým speciálním vrstvám Ultimate Reflection Coating (URC) se můžete těšit na jasný a kontrastní obraz i za šera.  Na všechny modely Condor URC je poskytována BRESSER Premium Guarantee - záruka bez ohledu na způsob zavinění. Po jednoduché registraci výrobku na stránkách výrobce Vám v případě poškození bude dalekohled zdarma opraven či vyměněn za nový kus!

Klíčové Vlastnosti: 

 • Condor URC je vybaven střechovými hranoly z kvalitního BaK-4 optického skla a všechny čočky dalekohledu jsou opatřeny vícenásobnými antireflexními vrstvami Ultimate Coating.
 • Nové specialní vrstvy na hranolech Ultimate Reflection Coating (URC) zaručují lepší prostupnost světla a tím i jasný a kontrastní obraz s věrným podáním barev.
 • Dalekohled má dobrou světelnost a dobře funguje i za šera či při svitu měsíce, což ocení zejména uživatelé z řad myslivců.
 • Condor je vodotěsný a plněný dusíkem proti zamlžování - je možné jej používat i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
 • Polohovací výsuvné očnice dobře padnou na oči a umožní ideální nastavení správné mezioční vzdálenosti i pro uživatele brýlí.
 • Dioptrická korekce na pravém okuláru s možností kompenzace +-3 dioptrie.
 • Nejkratší zaostřovací vzdálenost je u modelu 8x56 již od 2,5 metru.
 • Pogumování celého těla zaručuje pevný a bezpečný úchop a zamezuje nežádoucímu cinkání dalekohledu například o knoflíky oblečení.
 • Elegantní moderní design dalekohledu s kovovým ostřícím kolečkem, které má velmi jemný chod.
 • Dalekohled je dodáván s kvalitním neoprenovým popruhem a pevnou brašnou.
 • Bresser Premium Guarantee po jednoduché registraci výrobku na stránkách výrobce nabízí neomezenou záruku bez ohledu na způsob poškození.
Naše doporučení:

Inovovaný Condor URC 8x56 nabízí velmi dobrý poměr kvalita/cena. V této cenové kategorii se bez přehánění řadí k nejspolehlivějším loveckým dalekohledům na trhu. Dalekohled díky kvalitní optice a speciálním vrstvám URC poskytuje ostrý a kontrastní obraz i za soumraku či při nočním lovu například při svitu měsíce. Nápaditý moderní design je doplněn kovovými prvky na ovládání ostření a dioptrické korekce. Ostřící kolečko má velmi jemný chod s dlouhým krokem, což zaručuje pohodlné a přesné zaostření. Velkým bonusem u Condorů je neomezená záruka bez ohledu na způsob poškození. V praxi to znamená, že výrobce opraví či vymění dalekohled i v případě, kdy jej poškodíte Vaší vinnou. Sháníte li spolehlivý lovecký dalekohled a přitom nechcete investovat velké peníze pak je Condor URC tou správnou volbou. 


Hodnocení redakce

80 %

Parametry

Objednací číslo: 18-20857

Konstrukce: lineární se střechovým hranolem

Zvětšení: 8x

Průměr objektivu (mm): 56

Průměr výstupní pupily (mm): 7

Předsunutí výstupní pupily (mm): 17,6

Šířka zorného pole (m/1000m): 107

Úhel zorného pole (reálný): 6,1°

Úhel zorného pole (zdánlivý): 48,8°

Nejkratší ostřící vzdálenost (m): 2,5

Relativní světelnost: 49

Index stmívání: 21,16

Optický hranol: BaK4

Typ antireflexních vrstev: FMC

Fázové vrstvy: ne

Vodotěsný: ano

Plnění dusíkem: ano

Typ ostření: centrální (CF)

Očnice: otočné - polohovací

Barva: černá

Rozměry (mm): 175x141x67

Hmotnost (g): 1062

Dodáván včetně: popruh, brašna,krytky

otevírací doba prodejny: Pracovní dny: 8:00 - 12:00 / 13:30 - 17:00
sobota, neděle, státní svátky: Zavřeno
email: info@svetdalekohledu.cz
telefon: +420 383 839 955
zobrazit kontakty