Pirsch 25-75x100

kod zboží: 43-22000
Modely Pirsch disponují špičkovým optickým sklem BaK4, jsou plně vodotěsné a pogumované. Díky achromatickému objektivu o velkém průměru zároveň nabídnou i vysokou světelnost při menším přiblížení. Tyto dalekohledy jsou ideální pro pozorování vzdálených cílů v přírodě i při terčové střelbě.
Zobrazit celý popis

Skladem poslední kus, již od 15.4 u Vás.

12 600 Kč

- +

Popis produktu

 

  • Kvalitní pozorovací dalekohled s velkým rozsahem zvětšení 25-75x a velkým průměrem objektivu 100mm
  • Achromatický objektiv a hranoly z optického skla BaK4 zaručují  obraz ostrý až do krajů zorného pole i při horších světelných podmínkách
  • Dalekohled je díky vodotěsnému uzavření a pogumování celého tubusu využitelný i v extrémních podmínkách
  • Tělo dalekohledu je po povolení aretačního šroubu otočné kolem své osy (např. při pozorování vleže lze okulár otočením o 90° sklonit stranou)
  • Díky krátké zaostřovací vzdálenosti (již od 8m při zvětšení 25x) lze pozorovat i velmi blízké detaily - ptactvo, hmyz apod.
  • Vysouvací sluneční clona/rosnice zabraňuje nežádoucím odleskům či nadměrnému mlžení (vně objektivu)
  • Součástí dodávky je textilní brašna, kterou při pozorování není nutné odnímat (má otvor pro stativ, snímací objektivovou i okulárovou část o otvor pro ostření)

K dalekohledu doporučujeme použít pevný a stabilní Bresser PROFI stativ - více zde..

TIP: Při zakoupení dalekohledu včetně stativu Bresser PROFI získáte slevu 500,- Kč na komplet.

Pozorovací dalekohledy Pirsch patří k novinkám výrobce optiky Meade Instruments. Díky velkému rozsahu zvětšení, které lze plynule měnit, jsou velmi univerzálně využitelné. Jsou dostupné v parametrech 20-60x80 či 25-75x100. V mnoha případech jsou využívány střelci pro kontrolu zásahů - a to i na velké vzdálenosti (např. 6mm zásah v černém poli terče je čitený i při vzdálenosti nad 100m). Tyto pozorovací dalekohledy díky achromatickému objektivu s vícenásobnými FMC vrstvami vděčně poslouží i při pozorování přírody - ptactva či zvěře a to na krátké i dlouhé vzdálenosti. Zejména v přírodě pak uživatel ocení vlhkotěsné uzavření optiky, které ochrání dalekohled i v extrémních podmínkách - lze je použít za deště či v mrazu. Součástí dodávky dalekohledu je i textilní brašna s popruhem přes rameno. Dalekohled lze upevnit na všechny běžné druhy stativů.

Tip: Hledáte kvalitní stativový dalekohled s velkým průměrem objektivu a vyjímečným poměrem kvalita/cena? Pak jsou modely Pirsch určeny právě pro Vás! Chcete-li se o jejich kvalitách osobně přesvědčit, navštivte naši prodejnu a porovnejte je s celou řadou jiných modelů od různých výrobců.

Hodnocení redakce

Zboží nebylo zatím hodnoceno.

Parametry

otevírací doba prodejny: Pracovní dny: 8:00 - 12:00 / 13:30 - 17:00
email: info@svetdalekohledu.cz
telefon: +420 383 839 955
zobrazit kontakty